PS930/110V - датчики и компоненты SUNX (Panasonic)
PS930/110V PLC-trade Sensor Controller With Relay Output
110VAC input, 12VDC output at 75mA
Accepts NPN input for SPDT relay activation
Standard 8pin octal base socket included